У столиці обговорюється можливість створення Центру цивільного захисту

Громадська організація «Управління цивільного захисту» ініціювала створення Центру цивільного захисту у місті Києві. Активісти переконані, що такий проект допоможе якісно інформувати про всі аспекти напрямку, що можуть знадобитися при виникненні різних ситуацій у щоденному житті. Для обговорення проекту було проведено зустріч з керівником та фахівцями Управління з надзвичайних ситуацій КМДА.

«Наша ідея може бути реалізована на основі діючого сховища. Це має бути місце, де кожен бажаючий зможе отримати вичерпну інформацію про напрямок – від поміряти протигаз до вивчити алгоритм дій при різних обставинах», – розповів виконавчий директор Управління цивільного захисту Владислав Вознюк.

За його словами активісти також готові допомогти місту з актуалізацією он-лайн карти нинішніх сховищ з фотофіксацією їх реального стану. Нагадаємо, що у липні активісти презентували проект «Дихати» – виставку протигазів у арт-вестибюлі на «Золотих воротах» спільно з Київським метрополітеном. Захід викликав жвавий інтерес відвідувачів та широко висвітлювався у ЗМІ.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *