На станції «Золоті ворота» відкрилася виставка протигазів “ДИХАТИ”

У середу, 19 липня, у вестибюлі станції «Золоті ворота» пройшла презентація проекту «Дихати». У експозиції представлені індивідуальні засоби захисту від випадків масового ураження. Протигази та інше устаткування цивільної оборони, яким комплектуються укриття десятками років, та яким в надзвичайних ситуаціях, повинен вміти користуватися кожен.

 

DSC_1505

 

Виставка, ініціатором якої виступила громадська організація «Управління цивільного захисту», має на меті привернути увагу до загальної обізнаності населення щодо дій у разі виникнення непередбачуваних обставин.

 

DSC_1479

 

DSC_1513

 

DSC_1508

 

Найбільшим укриттям у столиці є київський метрополітен, конструктив станцій якого розрахований на перебування населення у разі потреби.

«Окрім планових навчань та тренувань за останні кілька років у нас, на жаль, відбулося уже 135 позапланових. Маю на увазі анонімні дзвінки про мінування, коли доводиться проводити евакуацію пасажирів. І хочу закликати людей бути більш відповідальними та менш емоційними у таких випадках та оперативно виконувати інструкції працівників метро та правоохоронців», – додав начальник київської підземки Віктор Брагінський.

 

DSC_1500

 

Окрім експозиції організатори провели майстер-клас для бажаючих майстер-клас з користування протигазами.

 

DSC_1577

 

«Насамперед, дякуємо місту за підтримку проекту з цього важливого напрямку. Переконані, що спільними зусиллями будемо й надалі проводити інформаційну роботу, а в подальшому у столиці з’явиться музей цивільної оборони, де кожен бажаючий зможе ознайомитись з матеріалами та взяти участь у тренінгу», – підсумував виконавчий директор ГО «Управління цивільного захисту» Владислав Вознюк.

 

DSC_1467

 

DSC_1580
Ознайомитись з експозицією «Дихати» у вестибюлі станції «Золоті ворота» можна до 27 серпня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *