Метро як бомбосховище: як працює гермозатвор на станції “Золоті Ворота”

За словами начальника служби рухомого складу КП “Київський метрополітен” Сергія Ткачука, всі 46 станцій метрополітену, глибокого і мілкого закладення, є бомбосховищами, і зможуть укрити людей в разі бомбардування. Не врятують тільки 6 наземних станцій – “Дніпро”, “Гідропарк”, “Лівобережна”, “Дарниця”, “Чернігівська” та “Лісова”. “Станцій глибокого закладення у нас 20 – це ті станції, де є ескалатори. Всі інші – це станції мілкого закладення, їх 26. Всі вони знаходяться в бойовій готовності, і в будь-який час готові прийняти людей”, – розповів “Сегодня” Сергій Ткачук.

Continue reading

У столиці обговорюється можливість створення Центру цивільного захисту

Громадська організація «Управління цивільного захисту» ініціювала створення Центру цивільного захисту у місті Києві. Активісти переконані, що такий проект допоможе якісно інформувати про всі аспекти напрямку, що можуть знадобитися при виникненні різних ситуацій у щоденному житті. Для обговорення проекту було проведено зустріч з керівником та фахівцями Управління з надзвичайних ситуацій КМДА.

Continue reading

Управління цивільного захисту отримало пам’ятну відзнаку за розвиток зони відчудження

Представники громадської організації «Управління цивільного захисту» Владислав Вознюк та Олег Тищенко були нагороджені за участь в організації міжнародного фестивалю CHERNOBYLING. Захід відбувся в місті Славутич за підтримки Славутицької міської державної адміністрації та ДСП ЧАЕС.

Мер міста Славутич Юрій Фомічев відзначив активістів памятними медалями “30 років аварії на Чорнобильській АЕС”.

Continue reading

На станції «Золоті ворота» відкрилася виставка протигазів “ДИХАТИ”

У середу, 19 липня, у вестибюлі станції «Золоті ворота» пройшла презентація проекту «Дихати». У експозиції представлені індивідуальні засоби захисту від випадків масового ураження. Протигази та інше устаткування цивільної оборони, яким комплектуються укриття десятками років, та яким в надзвичайних ситуаціях, повинен вміти користуватися кожен.

 

DSC_1505

Continue reading